Найканонічніша подія проєкту.

Асортимент, створити який ми мріяли ще з минулого року, але тоді не мали можливості зробити такий грандіозний проєкт.На щастя, Ну Канон розвивається і цього року ми змогли об'єднати зусилля і зробити навіть не один, а два календарі.Два формати - А3 великий настінний календар та А5 компактніший настільний:)Замовлення вже відкрито, відправки календарів розпочнуться орієнтовно з сьомого грудня!

ОБЕРІТЬ ОДИН, АБО ЗАМОВЛЯЙТЕ ОБИДВА

 • Коли я отримаю своє замовлення?

  Передзамовлення закриті, а календарі відправлені у друк. Як тільки ми отримаємо їх - почнемо відправляти. Орієнтовно відправки розпочнуться після 5-7 грудня

 • Можлива відправка за кордон?

  Так, якщо це не росія і не білорусь. Оформляйте замовлення і ми з вами зв'яжемось для уточнення деталей.

 • Де я можу познайомитись з митцями і мисткинями, що взяли участь у створенні календаря?

  Більшість художниць є частиною проєкту, то ж ви можете знайти їх у нас на сторінці "Мисткині/тці" (всі художники, що працювали над календарем зазначені в описі на сторінці календаря) там є і їх соціальні мережі. Та є і запрошені мисткині, або ті, які ще не мають на сайті окремої сторінки, посилання на них ви зможете знайти у нас в тг або в збережених сторіз інстаграм. А якщо не знайшли, перепитайте у нас у формі зворотнього зв'язку. Ми обов'язково підкажемо)

 • Чому більшість малюнків заблюрено?

  Бо ми зберігаємо інтригу. Цікавіше гортати наступний місяць і бачити новий малюнок (ну або передивитись всі одразу після отримання, як це скоріш за все і буде). Але ми залишили крихти.. як Гензель і Гретель.Кожна художниця розмістила у себе на сторінці одній з соцмереж повний не заблюрений малюнок, який вона створила для календаря.Якщо ви любите квести і не любите сюрпризи - це ваш час.

 • Чим версії відрізняються окрім розміру?

  А5 версія - настільна, містить у собі 12 аркушів формату А5 та дерев'яну самозбірну підставку.А3 версія - настінна, це перекидний календар у якому 13 аркушів зібрано на пружину та додано ригель для того, аби його можна було повішати на стіну.

 • Чому ви такі круті?

  Йой, ви нам лестите... Але добре без жартів. NY KANON! - це мисткині і митці, натхненні створювати; аудиторія, що підтримує (чи то купляючи мерч, чи то поширюючи нас, чи то просто теплими словами) і різноока вухаста директорка, що контролює процес муркотячи. Якщо ми круті, то і ви круті! (а ми точно круті)