індивідуальна консультація для митців та мисткинь що до запуску та продажів мерчу

РОЗРОБКА
ВИРОБНИЦТВО
МАРКЕТИНГ ТА ПРОДАЖІ
МІЖНАРОДНІ ПРОДАЖІ ETSY


з чим я можу допомогти?

питання, на які ви можете отримати відповідь засновуючись на моєму досвіді, знаннях та вміннях. індивідуальна консультація проходить за вашим запитом і потребами, що можуть охопити як усі ці питання, так і частину з них.

1

планування лінійки мерчу

ми можемо розглянути ваш стиль та ідеї, обрати, з якого виду мерчу краще розпочати, засновуючись саме на вашому стилі. проаналізуємо тематику, вашу аудиторію, допоможу розібратись з "актуальністю" як певного виду мерчу, так і тематики. складемо лінійку дропу враховуючи всі фактори і ваші бажання. мінімізуємо ризики "злити" бюджет ще на цьому етапі.

2

технічна підготовка макетів

вчити малювати я вас не буду, звісно. проте, розповім що до технічних вимог друкарень для кожного виду мерчу.будь-який виробник може зробити макет з вашого файлу, маючи "дизайнера" в штаті, проте він візьме за це гроші і братиме кожного разу за кожен макет. я навчу готувати макети самостійно. від листівок та постерів до стікерпаків, дармовисів та акрилових стендів і тд.

3

виробництво

знайдемо необхідних виробників. передам контакти тих, з ким працювала особисто і проконсультую що до тонкощів роботи з ними. проконсультую по матеріалах для виробництва. в одного виробника можуть бути різні "результати" з виробництва. зробимо так, що пробний друк за всі гроші світу вам буде просто не потрібен (з виробниками та друкарнями з якими я працювала і впевнена. з іншими, звісно, потрібні пробні)розберемось яку кількість замовляти, аби це було вигідно та знову ж таки не зливати бюджет.

4

пакування

якщо хочете, щоб і гарно і брендовано і ще фрібіси покласти, то розберемось і з цим.як оформити пакування і які фрібіси покласти, аби вони не летіли в смітник одразу після розпаковки і приносили вам необхідну користь (фідбек/повернення клієнтів/впізнаваність)звісно, з усіма потрібними контактами виробників і постачальників. ви знатимете не просто яке вам потрібно пакування, а і де його взяти.

5

просування, продажі, комунікація, доставка (територія України)

розберемось з ЦА, хто вона така, де її шукати. як почати просуватись і продавати з мінімальними вкладеннями в це.підберемо необхідні майданчики для просування продукту і розберемось з особливостями роботи на кожному з них.розберемось як шукати аудиторію поза вашою вже існуючою.за потреби налаштуємо контекстну рекламу в інстаграм.оптимізуємо процес замовлень. підберемо TOV для комунікації, проаналізуємо способи доставки і оплати.розберемось як вирішувати спірні і конфлікті моменти без тривожності і втрати свідомості.про податки теж поговоримо. 

6

фести/ярмарки/паті/конвенції (офлайн продажі)

підготовка до участі. що необхідно знати завчасно про підготовку необхідного обладнання, планування простору, комунікацію з організаторами.проведення розіграшів/конкурсів на заходах - організація/механіки/сенс.особливості комунікації та продажів на офлайн-заходах.

7

ETSY (міжнародні продажі)

робота з майданчиком для продажів по світу від А до Я.зареєструємось, оформимо магазин, навчимось робити лістинги (сторінки товару) так, аби вони продавали, розберемось як приймати оплати, як розраховувати вартість і доставку, розберемось як працює майданчик і його видача, поговоримо про семантику і як над нею працювати, як комунікувати з клієнтами, які терміни обробки замовлень та відправки ставити, розберемось чи потрібна реклама і як її робити, навчимось працювати з усіма доступними інструментами для аналізу та продажів, що нам пропонує як сам ETSY, так і сторонні сервіси. особливості продажу цифрових товарів.зробимо так, аби не тільки ваша аудиторія приносила вам продажі, а й сам етсі "працював на вас".поговоримо про міжнародну доставку. про можливі проблеми при роботі з міжнародними продажами і як вирішувати та мінімізувати їх виникнення. 

як проходитиме консультація?

алгоритм нашої сумісної роботи.

1.

ви вирішуєте, які саме питання вас цікавлять та заповнюєте заявку, та що тут внизу сторінки. впродовж дня я з вами зв'язуюсь і ми оговорюємо запит. я розумію, що від мене потрібно і беру час на підготовку до консультації за вашим запитом. мені потрібно проаналізувати та підготувати консультацію саме для вас. залежно від запиту, мені може знадобитись більше або менше часу, наприклад для запису відео-інструкцій або підготовки текстового або наочного матеріалу. ми домовимось про оплату, оберемо комфортний для вас формат консультації і визначимось з датою та часом.

2.

в зазначений день ми проводимо консультацію у зручному для вас форматі. можливі формати відеозв'язок/текстова консультація у телеграм.консультація у режимі наживо, тобто я не просто передам вам підготовлені завчасно файли, а ми поступово розбиратимемо їх, оговорюватимемо, я відповідатиму на питання, розжую, якщо шось буде не зрозуміло.час консультації - розрахуємо індивідуально. важливо, аби після консультації у вас був чіткий план роботи.

3.

після завершення консультації я доступна для вас ще два тижні.коли ви розпочнете роботу, на практиці можуть виникнути труднощі і додаткові запитання.ще два тижні ви можете приходити до мене в особисті та уточнювати/перепитувати/просити допомогти.безкоштовно у зручний мені час допомогатиму і відповідатиму.тобто у вас є два тижні супроводу.важливо - супровід лише за отриманою консультацією.тобто, якщо на етапі 1. вас не цікавила технічна підготовка макетів до друку і я за нею вас не консультувала - то на етапі супроводу "додати" її вже не можливо. то ж обдумуйте теми для консультації завчасно. 

вартість такої консультації - 100$

*ціна консультації фіксована не залежно від кількості охоплених в ній тем.

замовити АБО поставити додаткове питання можна тут

я зв'яжусь з вами в телеграм, то ж переконайтесь, аби залишений контакт був доступний до пошуку.

прийнято

сьогодні впродовж дня я з вами зв'яжусь в телеграм, переконайтесь, аби ваш номер телефону (якщо ви залишили його) був доступний для пошуку.

Can't send form.

Please try again later.

хто я така.

тут подумала, можливо ви не знаєте, хто я і чому варто консультуватись у мене.створила я цю сторінку і консультацію, бо на це був попит і отримувала запити. то ж вся інформація вище розрахована на людей, що вже знають навіщо і до кого вони прийшли.але коротко.Привіт, мене звуть Женя і я є засновницею, власницею та всім іншим (окрім художниці) в проєкті NY KANON! (той самий на сайті якого ви зараз є)я маю півтора року досвіду у розробці мерчу. все, що описано вище - мої навички, знання та знахідки з практики. я працювала більше ніж з 20ю мисткинями в проєкті виконуючи функції, описані вище, можете написати комусь з них, думаю вам не відмовлять у відповіді на пару питань що до мене як "експертки" у наведених пунктах.ще я маю 5 років досвіду у просуваннях і розробках комерційних проєктів і продажах.з тих, що я розробила для себе і можу афішувати - Ну канон та Porterose (можна тицнути подивитись), другий працює як раз п'ять років по сьогодні.з Етсі я працюю 4 роки загально за різними напрямками включаючи авторський фандомний мерч і маю досвід консультації бізнесів що до роботи з цим майданчиком.ну і запитати більше інформації ви можете у мене особисто за посиланнями нижче